איך לקנות Zcash – מדריך למתחילים

איך לקנות Zcash – מדריך למתחילים

כשהצורך באנונימיות גובר ברשת, אנשים מחפשים פתרונות אחרים מלבד ביטקוין (שהוא רחוק מלהיות אנונימי). Zcash (ZEC) הוא פתרון כזה, המכונה מטבעות פרטיות ברחבי העולם. בפוסט הבא אני אסביר מה זה Zcash בקיצור ואיך אתה יכול לקנות אותו באינטרנט.

כיצד לקנות סיכום Zcash

כך ניתן לרכוש את Zcash בארבעה שלבים פשוטים:

אם CEX.io לא מסתדר עבורך, הנה כמה אפשרויות נוספות לרכישת Zcash:

משתמשי eToro: 75% מחשבונות ה- CFD הקמעונאיים מפסידים כסף. ההון שלך נמצא בסיכון

ככה לקנות את זקש בקצרה. אם אתה רוצה סקירה מפורטת יותר אודות Zcash ואפשרויות הקנייה השונות באופן מקוון תמשיך לקרוא, הנה מה שאסקור:

1. מה זה Zcash (ZEC)?

ZCash הוא פרויקט שבראשו עומד זוקו ווילקוקס, זה כאן כדי להתמודד עם אחת הסוגיות הדוחקות ביותר של הביטקוין – עקיבות.

Zcash הוא למעשה מזלג של ביטקוין בתוספת אנונימיות. כמה מחקרים מצביעים על כך שהאנונימיות של ZCash חזקה יותר באופן מהותי מזו שמספקות רשתות אחרות הממוקדות בפרטיות, כגון Dash או Monero..

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

כפי שאולי ידוע לכם או לא, ביטקוין אינו אנונימי לחלוטין. כדי לטפל בבעיה זו, ל- Zcash נוספה תכונה אחת מרכזית בנוסף לביטקוין, שהיא עסקאות פרטיות לחלוטין.

משמעות הדבר היא כי גם הנמען וגם הסכום שנשלח נשמרים בסוד, לא ידוע לאף אחד חוץ מהשולח והנמען.

עכשיו אתה בטח חושב: אם הסכומים נשמרים בסוד, איך אני יודע שלא נוצרים מטבעות חדשים ומנפחים את כמות המטבעות הקיימים?

התשובה נקראת הוכחות אפס-ידע, או zk-SNARK.

zk-SNARK היא דרך להוכיח שיש לך ידע על משהו מבלי למסור שום מידע על הדבר עצמו. אמנם זה טכני מדי להיכנס לתחום של פוסט זה, אך רק אגיד שהוא משמש ב- ZCash כדי להוכיח שהעסקה תקפה ואינה יוצרת מטבעות חדשים, מבלי למסור מידע על הסכומים והנמענים..


2. כיצד לקנות Zcash (ZEC)?

שלב 1 – השג ארנק של Zcash

לפני רכישת Zcash תצטרך להשיג תחילה ארנק Zcash כדי להחזיק את המטבעות שלך. ישנם שני סוגים עיקריים של ארנקים – ארנקי חומרה וארנקי תוכנה.

ארנקים של חומרה Zcash

ארנקי חומרה הם ככל הנראה הדרך הבטוחה ביותר בה תוכלו לאחסן את ה- Zcash מכיוון שהמפתח הפרטי למטבעות שלכם נשמר במצב לא מקוון במכשיר עצמו. יש לקחת שתי חברות עיקריות כשמדובר בארנקי חומרה.

Ledger – ארנקי חומרה Ledger מאפשרים לך לאחסן, לשלוח ולקבל את Zcash דרך אפליקציית Ledger Live. ניתן להשתמש באפליקציה דרך שולחן העבודה והמכשיר הנייד שלך. כרגע ישנם שני דגמי ספר חשבונות – ה- Nano S וה- Nano X (האחרון מספק יכולות Bluetooth לשימוש עם הטלפון הנייד שלך). אתה יכול לקרוא את ביקורת ספר החשבונות שלי כאן.

TREZOR – הדגמים העיקריים של TREZOR, TREZOR One ו- TREZOR Model T, מאפשרים לך לאחסן, לשלוח ולקבל את Zcash בקלות ובבטחה. ההבדל העיקרי בין הדגמים הוא שבדגם T יש מסך מגע לשימושיות קלה יותר וגם לפרטיות טובה יותר. אתה יכול לקרוא את ביקורת TREZOR שלי כאן.

ארנקי תוכנה של Zcash

ארנקי תוכנה ניתנים להורדה בחינם אך נחשבים פחות מאובטחים מארנקי חומרה. ארנקי התוכנה שומרים על המפתח הפרטי שלך במכשיר שלך (שולחן עבודה, נייד, טאבלט) שמחובר תמיד לאינטרנט ולכן נמצא בסיכון גדול יותר להיפרץ.

Coinomi – ארנק קריפטוגרפי נייד זמין עבור iOS ו- Android כאחד, המאפשר להחזיק את Zcash. אתה יכול לקרוא את ביקורת Coinomi שלי כאן.

אקסודוס – ארנק שולחני פשוט לשימוש, המאפשר לאחסן את Zcash כמו גם מגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ארנק זה מומלץ במיוחד למשתמשים חדשים מכיוון שהוא פשוט מאוד להתקנה ולהפעלה. אתה יכול לקרוא את ביקורת אקסודוס שלי כאן.

Jaxx – ידוע גם בשם Jaxx Liberty. Jaxx הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי נייד שיש לו גם גרסת שולחן עבודה שניתן להתאים. הארנק תומך ב- Zcash ובמגוון אלטקוינים אחרים. אתה יכול לקרוא את סקירת Jaxx שלי כאן.

ארנק ZEC-QT – זמין עבור Mac ו- Windows ארנק זה הוא צומת מלא, כלומר תצטרך להוריד את ה- blockchain שלם של Zcash למחשב שלך. ברגע שתתקין אותו, תוכל להשתמש בארנק מיד, אך לא תוכל לראות עסקאות לפני שתניח לו להסתנכרן למשך לילה בערך, תלוי בחיבור האינטרנט שלך..

לאפשרויות נוספות תוכלו להעיף מבט ברשימה המלאה של Zcash תומך בארנקים כאן.

אתר את כתובת Zcash שלך

ברגע שיש לך את הארנק שלך, הגיע הזמן למצוא את כתובת Zcash שלך. ל- Zcash שני פורמטים של כתובות:

כתובות שקופות – בדומה לביטקוין, שם הכל גלוי בבלוקצ’יין. כתובות אלו מתחילות בסימן “t”.

כתובת פרטית – למשלוח כספים באופן פרטי באופן אנונימי. כתובות אלה מתחילות עם “z”.

עבור כספים שנשלחים מהבורסה תצטרך להשתמש בכתובות “t”.


שלב 2 – מצא בורסת Zcash

קנו את Zcash דרך eToro

eToro היא כנראה הדרך הקלה ביותר לרכוש Zcash למטרות השקעה בלבד. eToro מאפשרת לך להשקיע ב- Zcash בצורה פשוטה עם עמלות נמוכות מאוד. מה המלכוד? אתה לא יכול באמת לגשת למטבעות שלך, אתה יכול להחליף אותם רק בחזרה למטבע פיאט.

שיטה זו מתאימה ככל הנראה לספקולנטים המבקשים להשיג רווח מהשקעה במטבע. אם, עם זאת, אתה בוחן את Zcash אחר האנונימיות שלה או רוצה לשלוח את המטבעות בפועל למישהו אחר, אני מציע להימנע משיטה זו. אתה יכול לקרוא את הביקורת המלאה שלי על eToro כאן.

קנו את Zcash דרך CEX.io

CEX.io היא אחת מחילופי הקריפטו המובילים בסביבה. היא מציעה את היכולת לקנות את Zcash (ZEC) באמצעות שירות התיווך שלה כמו גם את פלטפורמת המסחר שלה. אמצעי התשלום כוללים כרטיס אשראי שהופך אותו לאחד מתהליכי הקנייה הקלים ביותר שיש (אם כי קצת יותר יקר מאשר באמצעות העברה בנקאית). אתה יכול לקרוא את הסקירה המלאה של CEX כאן.

קנו את Zcash דרך Coinbase

Coinbase היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית בארה”ב המספקת מגוון שירותים אחרים כולל ארנק, שירותי שמירה ועוד. אתה יכול לקנות את Zcash ב- Coinbase דרך שירות התיווך שלהם (פשוט אך יקר יותר) או באמצעות פלטפורמת המסחר Coinbase Pro (למשתמשים מתקדמים)..

Coinbase מקבל משתמשים מ -103 מדינות ברחבי העולם ואמצעי התשלום שלה כוללים כרטיסי חיוב והעברות מקומיות כגון ACH ו- SEPA. אתה יכול לקרוא את הסקירה המלאה של Coinbase כאן.

קנו את Zcash דרך Binance

בינאנס הוא הקריפטו הגדול ביותר להחלפת קריפטו ואחד ממובילי התעשייה. אם אתם מחפשים לקנות Zcash וכבר בבעלותכם מטבע מטבע אחר תוכלו להשתמש ב- Binanace כדי להחליף ביניהם. אתה יכול לקרוא את הביקורת המלאה שלי על Binance כאן.

לקבלת אפשרויות קנייה נוספות תוכלו להציג את השלם זקש תמך כאן בחילופים.

שלב 3 – משוך את ה- Zcash שלך

לאחר שקניתם את המטבעות שלכם הגיע הזמן למשוך אותם לארנק. אם אתה משאיר את המטבעות שלך בבורסה, אתה מסתכן באיבודם אם הבורסה תיפרץ או תעבור לפשיטת רגל. דאג לשלוח את המטבעות לארנק שלך (באמצעות הכתובת השקופה שאחזרת בשלב 1)..

אתה יכול לעקוב אחר הכתובת השקופה שלך בכל חוקר בלוקים העוקב אחר ה- Zcash Blockchain, כגון ZCha.in פשוט על ידי הדבקת הכתובת שלך בסרגל החיפוש.


3. שאלות נפוצות

מה המחיר של זקש?

המחיר של 1 ZEC = 84 דולר

איך מתחילים לכרות את Zcash?

להסבר מפורט על כל שלב עיין במדריך הכרייה שלי של Zcash.

4. מסקנה

כאשר אנשים (וממשלות) מתחילים להבין שביטקוין אינו מספק אנונימיות אמיתית, הפופולריות של מטבעות הפרטיות תמשיך לעלות. Zcash הוא כיום אחד משלושת המתמודדים הראשונים בקטגוריה זו (השניים האחרים הם Monero ו- Dash).

זכור שאם אתה רוצה אנונימיות אמיתית עליך להתחיל בתהליך עוד לפני שקונים את המטבעות שלך. תוכלו לקבל הבנה טובה כיצד להישאר אנונימיים באינטרנט מהמדריך שלי כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באופן אנונימי.

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map