האם ביטקוין בטוח? כן. זה אתה שאני לא בטוח לגבי ..

בפוסט זה אני אראה לך מדוע ביטקוין בטוח ו -5 הטעויות הגדולות ביותר שעושות בעל ביטקוין שגורמות לך לחשוב שהוא לא.

אני חושב שאחת השאלות המובילות ששואלים אותי קוראים חדשים היא “האם ביטקוין בטוח?”. אנשים שלא מבינים ביטקוין נוטים לחשוב שזה לא בטוח כי הם שומעים כל מיני סיפורים על גניבות והונאות ומניחים שאתה פשוט לא יכול לשים אמון בביטקוין. העניין הוא שברוב הסיפורים הללו הבעלים של הביטקוין הוא שיצר את הנושא ולא הביטקוין עצמו.

“שמעתי שהרבה אנשים הפסידו כסף כש- MT.Gox הפכה לחדלת פירעון” 

נכון, מתי חנות סגורה של MT.Gox מוקדם יותר השנה “אבדו” סביב 850,000 ביטקוין (כמעט 480 מיליון דולר בשער החליפין של התאריך הנתון). הרבה אנשים הפסידו הרבה כסף. אבל זה לא נובע מביטקוין, זה נובע מ:

בואו נדבר על שני הנושאים האלה. הראשון יכול לקרות בכל תאגיד, אפילו להמן ברדרס פשט את הרגל ואף אחד לא ראה את זה בא. זה אפילו לא קשור מרחוק לביטקוין. השנייה היא תוצאה של עצלות של אנשים לדבר פעולה.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

אני זוכר שכשלושה חודשים לפני ש MT.Gox התמוטטה הכתובת הייתה על כל הקיר. אנשים היו צועק בפורומים “אל תשאיר את הכסף שלך ב- MT.Gox, או בשום תמורה לצורך העניין”. ברגע שהכסף נותר בבורסה אין לך שליטה עליו.

mtgox meme

 “הממ … בסדר, אבל כל יום אחר אני שומע על חילופי דברים אחרים שנפרצו”

כך גם באשמת הביטקוין הזו או באשמת בעל האתר שלא שם מספיק אמצעי אבטחה באתר שלו. סכום הכסף שנגנב מחשבונות בנק נאמד בכמיליארד דולר בשנת 2013 וזה אפילו לא קשור לביטקוין. עליכם לוודא שהאתר אותו אתם מאחסנים או מחליפים את הביטקוין שלכם זמין אמין מספיק.

פריצת דולר ארה

איך תוכלו לעשות זאת? אחת הדרכים תהיה לחפש את שם האתר + את המילה “ביקורות” בגוגל. דרך אמינה יותר תהיה לחפש את שם האתר BitcoinTalk – פורום הביטקוין הוותיק והגדול ביותר כיום. גם אם זו הפעם הראשונה שעבודה עם אתר אל תכניסו אליו סכום כסף גדול – בדקו אם הוא עובד על סכומים קטנים. אבל הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שהארנק שלך הוא “המקלט הבטוח” שלך – ברגע שהביטקוינים שלך לא יהיו שם אף אחד לא יכול לגעת בהם, אז תעביר אותם חזרה לארנק שלך ברגע שיש לך סיכוי.

“אבל אפילו ארנקים של אנשים נפרצים!”

כן אתה צודק, אפילו לקוחות ארנק מכובדים כמו Blockchain.info נפרצים מדי פעם. זה עדיין לא אומר שביטקוין כצורת תשלום או פרוטוקול אינו מאובטח. יש כמה אמצעי אבטחה שאתה יכול וצריך לנקוט כדי להגן על הארנק שלך. עם כסף גדול מגיעה אחריות רבה – אני מניח שזה רק אחד הדברים שתצטרכו להתמודד איתם עכשיו כשלא תצטרכו לשלם את כל העמלות הלא סבירות האלה לבנק שלכם..

כמה צעדים שהייתי ממליץ בחום לנקוט בהם הם להשתמש באימות דו-גורמי והעברת הביטקוינים שלך לאחסון קר (באמצעות ארנק נייר או TREZOR). אימות 2 גורמים (המכונה לפעמים 2FA) הוא כאשר אתה זקוק לאמצעי אימות נוסף כדי לגשת לחשבונך (למשל הזנת קוד גישה שנשלח לטלפון הנייד שלך).

דבר אחרון שיש לשים לב אליו הם ניסיונות דיוג. יש הרבה כאלה שמסתובבים בחודשים האחרונים ואתה צריך לוודא שאם מישהו מבקש מידע כלשהו באמצעות דוא”ל או אתר אינטרנט הוא בעצם מי שאתה חושב שהוא ולא מתחזה.

“אם אני מאבד את ארנק הביטקוין שלי אני לא יכול להחזיר את הביטקוינים שלי בחזרה”

אתה מתכוון שאם אתה מאבד את המכשיר האם המפתחות הפרטיים שלך נשמרו? כמו הבחור ש דרך 9 מיליון דולר בביטקוינים? אתה צודק לחלוטין. אבל אם אתה מגבה את הארנק שלך באופן קבוע ושומר את הגיבוי במכשיר אחר מאשר הארנק שלך (למשל כונן הבזק) – תמיד תוכל לשחזר את הביטקוינים האבודים שלך גם אם הארנק הראשי ייזרק.

“ביטקוין הוא רק תוכנית פונזי”

זה טיעון שאני לא יכול למעשה לסתור אותו. לא בגלל שזה נכון, אלא בגלל שזה פשוט מבוסס על בורות ומי שקובע זאת בפירוש לא לקח את הזמן לחנך את עצמו במה זה ביטקוין. זה כמו שאראה לך בית ותגיד לי שזה מכונית, לא בית. נכון שהיו תוכניות פונזי רבות שהשתמשו בביטקוין ככלי אבל יש כמות שווה של תוכניות המשתמשות בדולר אמריקאי או בכל מטבע אחר לצורך העניין. אפילו חבר קונגרס אמריקאי אומר ג’ארד פוליס שאם אנו אוסרים ביטקוין, בואו נאסור גם את שטר הדולר.

ponzi_scheme_trollcat

אז כן הביטקוין בטוח כמו כל מטבע אחר אם לא בטוח יותר

בטוח שלביטקוין יש סיכונים משלו כמו 51% התקפות או תנודות בשער החליפין, אבל עדיין לא ראיתי שום טענה קונקרטית נגד פרוטוקול הביטקוין שאינו בטוח. אם אני טועה בעניין זה אתה מוזמן להשאיר את ההוכחה שלך בתגובות. לְהַלָן. לביטקוין אולי יש פגמים כרגע, אך הביטחון אינו אחד מהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map