סיכום שבועי: נאסד”ק מאמצת בלוקצ’יין, רוסיה מפסיקה לחסום אתרי ביטקוין ועוד

ברוך הבא לסבב השבועי האחרון של 99 ביטקוין עם החדשות החשובות ביותר בשבוע.

Contents

נאסד”ק מאמצת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין של ביטקוין לשיפור המסחר במניות

נאסדהבורסה האמריקאית נאסד”ק הודיעה כי היא מאמצת את טכנולוגיית הליבה של ביטקוין ליצירת מערכת סחר במניות יעילה ובטוחה יותר.

בעקבות הדוגמאות של ענקית הדיגיטל יבמ והבנק השוויצרי UBS, נאסדאק – הבורסה האהובה ביותר בתחום הפינטק – מתכננת לחקור את הבלוקצ’יין של ביטקוין במסגרת פרויקט פיילוט שהוכרז ביום שני (11)..

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

בתוכניות של 21 להביא ביטקוין להמונים

חברת ההפעלה 21 החשמלית החשאית של ביטקוין ביצעה בדיקות הממחישות כיצד הטכנולוגיה שלה יכולה לאפשר עסקאות ביטקוין בין מכונה למכונה כחלק מסקירה כללית של החברה שנוצרה במהלך גיוס הכספים של סדרה C בסך 75 מיליון דולר..

על המגרש שלה, 21 Inc, שעדיין פועלת תחת הכינוי המקורי 21e6, הציגה גם שקופיות וגם וידאו שמדגימים כיצד ניתן להשתמש בביטקוין בכדי להקל על שווקים בזמן אמת לרוחב הפס באינטרנט. באמצעות שלושה משתמשי פרוקסי, הדגמת Vimeo (הוסרה כעת) מתארת ​​כיצד שירות יכול לחלק את יכולת ההורדה שלו באמצעות תשלומי ביטקוין..

מקור: Coindesk.com

MIT קורא ‘ליקויים קריטיים’ ב- BitLicense בניו יורק

מנהל יוזמת המטבע הדיגיטלי של MIT, בריאן פורד, פרסם פוסט בבלוג חדש בו הוא שואף להפנות את תשומת הלב לארבעה “פגמים קריטיים” בגישה שנקטה עד כה מדינת ניו יורק להסדרת תעשיית המטבעות הדיגיטליים..

בהגיעו חודש לאחר מינויו לתפקיד, היצירה מוצאת את פורד המבקש להשמיע את העניין של האוניברסיטה האמריקאית המובילה בביטקוין ובבלוקצ’יין כטכנולוגיות שיכולות לתרום לטובת העולם. ה- DCI הוכרז באפריל בעקבות שנה של מאמצים נוספים מהבסיס בקמפוס.

מקור: Coindesk.com

בנק אנגליה ובית הספר לכלכלה בלונדון מצטרפים לפורום הביטקוין

פורום ביטקויןנציגי מוסדות פיננסיים גדולים כמו בנק אנגליה ובית הספר לכלכלה בלונדון ישתתפו בדיון פתיחת ביטקוין שנפתח ביום חמישי (14) על ידי פורום המנהיגות של מדיה חברתית..

‘הביטקוין & פורום מנהיגות Blockchain – חקר האינטרנט של הדור הבא ‘יקרה באלן ובאובר, בלונדון. הפאנל יתמקד בביטקוין, טכנולוגיית הליבה שלו המכונה בלוקצ’יין וכיצד כסף דיגיטלי וחדשנות פיננסית משנים את הפרדיגמה הכלכלית הנוכחית..

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

באג VM של ארס שנקרא “מושלם” עבור NSA, או לגניבת ביטקוין וסיסמאות

הפגיעות הקריטית שתוקנה זה עתה בתוכנות וירטואליזציה שנמצאות בשימוש נרחב היא יעד ניצול אידיאלי עבור מרגלים ופושעים בחסות המדינה, הדוגגים אחר סיסמאות, מפתחות הצפנה או ביטקוין, חוקר שניתח את אחד התיקונים..

הבאג, שכידוע משפיע על פלטפורמות המכשירים הווירטואליים של ה- XEN, KVM, ו- QEMU המקורי, מאפשר לתוקפים לפרוץ מסביבות אורחים מוגנות ולקחת שליטה מלאה במערכת ההפעלה המארחת אותם, הזהירו חוקרי האבטחה ביום רביעי. בשעות שלאחר חשיפת הפגיעות בבוקר יום רביעי, אנשי מקצוע רבים בתחום האבטחה אמרו בפומבי כי חומרתה מוגזמת.

מקור: ArsTechnica.com

פלטפורמת הביטקוין Coinify מרחיבה את השירות ל -34 מדינות

פלטפורמת הביטקוין מבוססת דנמרק, Coinify, הודיעה על הרחבתה בתחום ה- Euro Euro Payments Area (SEPA), ומאפשרת ללקוחות ב -34 מדינות לקנות ולמכור את המטבע הדיגיטלי..

SEPA היא תוכנית שילוב תשלומים של האיחוד האירופי (EU) שמטרתה להקל על העברות בנקאיות בערך אירו בין 28 מדינות חברות באיחוד האירופי, כמו גם איסלנד, נורווגיה, ליכטנשטיין, שוויץ, מונקו וסן מרינו..

מקור: Coindesk

כעת תוכל להעביר טיפים למוזיקאים עם ביטקוין ב- SoundCloud בזכות ChangeTip

SoundCloudChangeTip השיקה תכונת טיפים חדשה ב- SoundCloud המאפשרת למשתמשים בפלטפורמת הפצת השמע המקוונת לתת טיפ למוזיקאים המשתמשים בביטקוין.

הפלטפורמה הדיגיטלית, המשמשת למשלוח וקבלה של תשלומים או טיפים באופן מיידי, השתמשה ב- API הפתוח של SoundCloud (ממשק תוכנית יישומים) לבניית אפשרות הטיפ החדשה לאחר קבלת בקשות רבות ממשתמשים..

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

‘CSI: Cyber’ מסתיים בצייד ראשים של ביטקוין ובנקמת נקמה מצמררת

CSI: גמר הכותרת הכפולה של סייבר כולל הכל נורא להפליא בסנדוויץ ‘הבלוני הבלתי-קוהרנטי הזה של מופע: מלודרמה מחושלת, ז’רגון טק מסורבל, גרפיקה קומית, מגוון נרחב של אפודים מסוגננים וזוכת האוסקר פטרישיה ארקט מעווה את דרכה דרך חסון טעות בקריירה עם אפלומב.

אני צריך להעביר חדשות רעות מאוד על אלמנט ליבה אחד של CSI: אגוזיות סייבר. זה האחרון שנראה של הסוכן הפדרלי הבכיר ביותר בטלוויזיה. פיטר מקניקול לא יאסוף עוד משכורת בגין דמות שלא עשתה ממש דבר כדי להגיע לה, ו / או שהסופרים סוף סוף הבינו שסיפטר לא משרת שום מטרה אחרת מלבד מילוי מכסת הצילומים המקולקלת של התוכנית.

מקור: Gizmodo.com

Bitcoin Capital מושך למעלה מ -300 משקיעים ו -500,000 $ בשבוע הראשון

קרן חדשה, המנוהלת על ידי מקס קייזר וסיימון דיקסון, הושקה בפלטפורמת ההון המוני BnkToTheFuture.com המאפשרת למשקיעים ליהנות מהצמיחה של תחום מטבע הקריפטו..

מחיר הביטקוין ירד, אולם משקיעים מקצועיים נוהרים לעסקי ביטקוין. בשבוע שעבר קבוצת משקיעים בראשות גולדמן זאקס השקיעה 50 מיליון דולר בהפעלה של ביטקוין – Circle, לאחר שקבוצה אחרת השקיעה 75 מיליון דולר בבורסת הביטקוין – Coinbase, כולל השקעה מהבורסה של ניו יורק, והביאה את סך ההשקעות המדווחות על הון סיכון אל למגזר של למעלה מ -700 מיליון דולר וצפוי לעבור בקרוב מיליארד דולר.

מקור: Coindesk.com

מתחזים iGot פותחים במתקפת פישינג כדי לגשת לחשבונות Google

התקפת פישינג iGotלאחרונה קיבלתי אימייל מריק דיי, מייסד איגו, או לפחות חשבתי שזה הוא.

כתובת הדוא”ל “מאת” הייתה מכתובת הדוא”ל האמיתית של ריק דיי וההודעה הכילה רק משפט אחד – זה היה קישור לסרטון יוטיוב..

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

ה”ניו יורק טיימס “סבור כי זוהה יוצר הביטקוין המסתורי סאטושי נקאמוטו

המיתוס סביב יוצר הביטקוין סאטושי נקאמוטו עשוי להיות גדול יותר מהמציאות. החיפוש אחר זהותו של נקאמוטו נמשך שנים, עם מספר תיאוריות, אך עדויות חדשות מצביעות על כך שאדם שנחשב זה מכבר לנקאמוטו אפשרי אכן יכול להיות הממציא מאחורי הביטקוין..

ה”ניו יורק טיימס “פרסם יצירה ארוכה חדשה (הכוללת חומר מתוך ספר שייצא בקרוב) המכוונת בדיוק לשאלה זו ולאיש הזה.

מקור: BusinessInsider.com

להקת הרוק קווין מבצעת מכירת ביטקוין ראשונה להפעלת כרטיסים בארגנטינה

אוהד ארגנטינאי של להקת הרוק הקלאסית קווין הפך ללקוח הראשון שקנה ​​כרטיסים עם ביטקוין דרך אנטראפאפן, על פי החברה..

EntradaFan, שהושק באפריל, הוא שוק כרטיסים מקוון של עמית לעמית המבקש להתחרות עם Ticketek המובילה בשוק. ההודעה באה בעקבות החלטת אנטרדאפאן לקבל ביטקוין באמצעות שותפות עם המעבד BitPagos, חברת ביטקוין ארגנטינאית המאפשרת לסוחרים לקבל ביטקוין כתשלום ולהסדיר רכישות פיאט בביטקוין..

מקור: Coindesk.com

חסימת אתרי ביטקוין ברוסיה נחשבת כלא חוקית על ידי בית המשפט המקומי

רוּסִיָהאתרי הביטקוין שנחסמו בידי רשות התקשורת הרוסית Roskomnadzor בינואר חוזרים לרשת במדינה. בית הדין האזורי של מחוז סברדלובסק, הממוקם בנוויאנסק, ראה את המצור על אתרים המכילים מידע על מטבעות קריפטיים כבלתי חוקי.

ההחלטה הראשונית לקצץ את כל הגישה לאתרים יושמה בתחילת השנה על ידי אותו בית משפט, בעקבות החלטת Roskomnadzor (השירות הפדרלי לפיקוח בתחום הטלקום, טכנולוגיות מידע ותקשורת המונים) לחסום את הפלטפורמות.

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

צ’יפ צ’אפ מאפשר לך לקנות ביטקוין מ -5,000 קמעונאים גדולים

הפיכת ביטקוין לנגיש יותר לצרכנים יומיומיים היא אחד המכשולים הגדולים שצריך להתגבר עליהם אם אנו רוצים להניע את מהפכת המטבע הדיגיטלי. באומרתי זאת, אני מתכוון ממש ללכת לחנות ולרכוש ביטקוין במטבע פיאט מקומי. צ’יפ צ’אפ הגשים את החלום הזה עבור תושבי מקסיקו, מכיוון שהם יכולים כעת לרכוש ביטקוין ב -5,000 מיקומי לבנים.

כדי לשים את הדברים קצת בפרספקטיבה, אתה לא יכול פשוט להיכנס לחנות לבנים וטיטים המשתתפת ולרכוש ביטקוין ללא מרשם. עם זאת, התהליך בפועל אינו שונה בהרבה ועדיין מאוד ידידותי למשתמש. במקסיקו, זה די מקובל שקמעונאים מציעים שירות המרת כסף אלקטרוני במקום שלהם.

מקור: InsideBitcoins.com

הפיליפינים רוכבים על גל הביטקוין המתהווה

המערכת האקולוגית הסטארט-אפית כמעט ולא קיימת בפיליפינים קמה לפתע לחיים. הודות למהפכת הביטקוין, מספר הסטארט-אפים, במיוחד הקשורים לקריפטוגרפים, גדל משנתיים האחרונות. את הצלחתו של הביטקוין בפיליפינים ניתן לייחס לגורמים החברתיים והכלכליים.

שני הגורמים העיקריים שהובילו לפריחה של ביטקוין בפיליפינים: בפיליפינים יש שוק העברות הענק. כמו סין והודו, ישנם עובדים מהגרים פיליפינים רבים המועסקים ברחבי העולם.

מקור: NewsBTC.com

אתרים של שני בנקים בהונג קונג נופלים קורבן לתוכנת כופר ביטקוין

הונג קונג - ויקימדיהשניים מהבנקים הגדולים בהונג קונג הופנו לאחרונה על ידי האקרים. הפושעים הדיגיטליים איימו לפתוח במתקפות סייבר נגד אתרי האינטרנט השייכים לבנק סין ובנק מזרח אסיה, אלא אם כן הקורבנות ישלמו כופר בביטקוין..

הרשויות המקומיות אישרו כי הבנקים הגישו דוחות למשטרת הונג קונג בטענה כי אתריהם נפרצו. התקפות מניעת השירות המבוזרות (DDoS) הביאו לשירות לא יציב.

מאמר מלא באתר 99Bitcoins.com

בארנק האפל של ביטקוין יש מתמודד חדש: סמוראי

מאז שהוכרז לראשונה על הארנק האפל, בספטמבר 2013, הוא החזיר את הזרקורים כארנק המחתרתי של ביטקוין. מיועד למשתמשי אינטרנט חשוכים ולמי שלא דואג להישאר פרטיים ברשת, ידידותיות למשתמש הייתה אחד המאפיינים המרכזיים שלו.

אך, מעטים האנשים שהתגעגעו לכך שארנק זה נוצר במטרה המרכזית לשמור על זהותך פרטית ככל האפשר בעת ביצוע עסקאות ביטקוין. בירור מיידי של תומכי הפרטיות ובו זמנית הושמד בעיתונות, Dark Wallet נותר הילד הרע הבלתי מעורער של ארנקי הביטקוין, לפחות עד עכשיו.

מקור: BraveNewCoin.com

חזה נשק כהה נט מוביל 17 מעצרים ותפיסת ביטקוין בסך 80,000 דולר

סדרה חדשה של חזה טלטלה את עולם המסחר בכלי נשק כהים. חקירה משותפת של שישה חודשים בין רשויות אכיפת החוק באוסטרליה וארצות הברית, שכללה אכיפת חוק שהסתערה כסוחרי נשק, הביאה ל 17 מעצרים בינלאומיים..

בספטמבר 2014, החקירות לביטחון פנים של ארה”ב (HSI) זיהו מוכר אמצעי לחימה נשק כהה בן 33 בארה”ב ל”בסיס לקוחות ברחבי העולם “, על פי הודעה לעיתונות של המשטרה הפדרלית האוסטרלית (AFP).

מקור: CryptoCoinsNews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map