ביטקוין כמטבע לעומת ביטקוין כטכנולוגיה

ביטקוין כמטבע

ביטקוין כמטבעעד כה ביטקוין התגלה כיעיל ביותר במובן העסקי בדרכים הבאות: יש אנונימיות של מזומנים, המאפשרת לאנשים שאינם מכירים זה את זה לסחור בצורה בטוחה ללא צורך בנותן שירותים פיננסיים, למשל. מאסטרקארד, ויזה וכו ‘. שנית, יש אלמנט של אמינות מבלי להזדקק למוסד פיננסי, כגון בנק, שיעיד עבורך. שלישית, ביטקוין הראה גם יכולת הולכת וגדלה לטפל בכמות גדלה והולכת של עסקאות בצורה יעילה ונוחה. המערכת צומחת גם בקצב קבוע ומסוגלת להתאים לצמיחה זו. לבסוף, ברור שזה אידיאלי לאנשים שרוצים להרחיק את אצבעות הממשלה הארוכות מכיסם, מכיוון שבשלב זה קשה מאוד להסדיר מיסוי שנוצר באמצעות מיסוי באמצעות ביטקוין, בעוד שלגופים פיננסיים אחרים יש זהויות משפטיות וכן לוקוס פיזי. זה אומר שלדוד סם יש את האצבע בעוגות שלהם עד לחשבון הבנק הממשלתי.

עם זאת, לביטקוין יש חסרון אחד גדול: הוא אינו מאגר ערך אמין. ברור, מכיוון שממשלה אינה יכולה למס או להסדיר את המטבע הדיגיטלי הזה, אף ממשלה אינה מקבלת אותו כמכרז חוקי. כמו כן, מכיוון שעדיין לא ניתן להגדירו באופן חוקי נכס מוחשי או מוחשי, אין לבעלים שום הגנה חוקית במקרה שהם “נשדדים” או ייקחו סיבוב באזור זה. עם זאת, יש את גורם המחסור שמאחוריו – סוג של אמנות. כרגע יש רק 13 מיליון ביטקוין בעולם וסכום זה לא יגדל מעבר ל 21 מיליון מצטיינים. לכן, כל עוד אנשים רוצים לקנות “אמנות” ביטקוין יש לו מאגר ערך מסוים.

שאלת מיליון הדולר בשלב זה היא האם השוק לצורת אמנות מוזרה זו יכול להיות מאגר ערך יציב וארוך טווח. עובדה ידועה היא ששוק הביטקוין יכול להיות תנודתי ביותר, ונע בין 5 ל -1,200 דולר בתקופה של שלוש שנים בלבד. תרשים מחיר לביטקויןיש גם היבט של נזילותו. Bitcoin נסחר כרגע רק בכרבע מהנפח היומי שלו; ובכך רק 2 מיליון דולר משווי של 3.2 מיליון דולר. אין אפילו אשליה של נזילות, מכיוון שאין שום אמצעי להסדיר עסקאות שנקבעו מראש בקרב מחזיקים גדולים. הבעלות מרוכזת מאוד מכיוון שמעל 50% מהביטקוינים מוחזקים על ידי 20 אנשים בלבד. אף על פי שלא קיימות עדויות לכך שהאנשים הללו נמצאים בביצועים זה עם זה, הדבר יכול להצביע על מה שמכונה פעולה “משאבה וזרוק”. לפיכך, ישנם מומחים הסבורים כי ביטקוין הוא בועה העלולה להתפרץ בפנינו בכל עת.

טכנולוגיית ביטקוין

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

טכנולוגיית ביטקויןבצד השני של המטבע הזה, או שאנחנו צריכים לומר בועה, יש מומחים שאומרים את זה מאז הביטקוין מבוסס על בלוקצ’יין, שהוא חידוש מרכזי בזמננו, ייתכן שלבועה זו יש סיכוי להישאר צף. בואו נסתכל לרגע על נותני שירותים פיננסיים הנשענים על שמירת רשומות דיגיטליות שהם מרכזיים ופרטיים. זה הופך את בעל החשבון הטיפוסי שלך למטרה קלה עבור האקרים. לעומת זאת, בלוקצ’יין הוא ספר ספר ציבורי, מה שאומר שהוא מגן על זהות בעלי החשבונות שלו באמצעות שימוש בקריפטוגרפיה. הוא פתוח לבדיקה גם על ידי כל אדם שיש לו מחשב במקרה. הוא מוגן גם על ידי מספר גדול של מנהלי חשבונות עצמאיים או “כורים” שמתחרים זה בזה על יעילותם. התוצאה של הנהלת חשבונות העל הזו היא תיעוד של כל אדם ואדם שהחזיק אי פעם בביטקוין מאז הקמת המטבע הדיגיטלי הזה. יתר על כן, מכיוון שבלוקצ’יין “חי” בענן הוא מוגן מפני ניסיון הממשלה לשלוט בו.

מבחינה עמלתית, עסקאות בלוקצ’יין נמוכות בהרבה מחברות כרטיסי אשראי ובנקים בכל הנוגע להעברות בינלאומיות. ל- Blockchain יש גם פוטנציאל להקליט ולהעביר בעלות על כל נכס מוחשי ובלתי מוחשי. לכן היא מסוגלת לספק סביבה לעסקאות הלוואות בטוחות בין אנשים שמעולם לא נפגשו.

ביטקוין נתן השראה למיזמים יזמיים ברחבי העולם, במיוחד בתחום הבנקאות והשוק הפיננסי המסורתי. לבלוקצ’יין יש פוטנציאל לא רק להיות אמצעי תשלום יעיל, אלא, כפי שפורט לעיל; הוא משלב חישוב, עיצוב רשתות, קריפטוגרפיה ו- AI. למרות שעתידו של ביטקוין אינו מוגדר כמטבע, השילוב של אלמנטים אלה יכול להפוך לטכנולוגיה המשבשת ביותר שראינו אי פעם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map